Rewal apartamenty

Rewal


Rewal - wymarzone miejsce relaksu

Tu błękitne niebo spotyka się z kolosalnością polskiego morza. Nadmorski Rewal - turystyczna wioska nadmorska, w której spędzisz piękne dni. W czasie wczasowym przyciąga do wizyty wielu turystów i jednocześnie pozwala na szczęśliwy odpoczynek. Chwile relaksu umili wypoczynek na urokliwej piaszczystej plaży, która została odznaczona Niebieską Flagą – międzynarodową nagrodą przyznawaną najbardziej czystym, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje dla każdego


Leniuchowanie na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na odwiedzających, zdecydowanych przyjechać na wybrzeże rewalskie. Czeka tu na Was wiele ciekawych atrakcji. Jednym z ciekawszych stref jest deptak, wraz z rzeźbami dużych wielorybów. To centralny obszar spotkań, z którego ukazuje się wspaniały panorama na otwarte Morze Bałtyckie. Wystarczy także zajęć dla naszych szkrabów – Rewal posiada zróżnicowane oraz bezpieczne place do zabawy i szereg ogrodów tematycznych.


Obszerna baza noclegowa

Na portalu https://rewal.net.pl/ znajdziemy sporo punktów noclegowych. Nie brakuje tutaj obiektów, które mogą sprostać nawet najbardziej wymagającym życzeniom. Rewal ma dużą bazę noclegów, w której każdy z Was odszuka coś dla siebie m.in.: pensjonaty, domki, pokoje, kwatery, apartamenty i hotele, pracujące sezonowo, jak również przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać się do Rewala?
Rewal ,to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości nadmorskich. Miasteczko Rewal ma w obecnych czasach mnóstwo do zaoferowania zarówno młodszym, jak i starszym turystom. Tu oczekuje na Was mnóstwo atrakcji oraz wspaniała, pełna piasku plaża.
Czy podróż razem ze szkrabem do Rewala to odpowiedni pomysł?
Jasna sprawa! Rewal ze szkrabami to bardzo dobry pomysł. Oferuje dużo atrakcji dla najmłodszych, jak i starszych dzieciaków. Mnóstwo parków tematycznych, parków linowych i placów zabaw.
Czy na wybrzeżu rewalskim są pilnowane przez ratowników plaże?
Tak, dostępne dla wczasowiczów jest kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej pilnowane w okresie letnim, przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© Minigolf Skarb Pirata
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.