Niechorze


Niechorze – miejscowość nadmorska w gminie Rewal


Niechorze to mała, popularna oraz malowniczo położona miejscowość wypoczynkowa znajdująca się w woj. zachodniopomorskim. Po upływie sezonu letniego, na terenie miejscowości przebywa około 1000 mieszkańców. Jej rejon obejmuje zaledwie 4 kilometry kwadratowe.


Niechorze i ciekawe atrakcje turystyczne


Niechorze oferuje wiele atrakcji, a najpopularniejszą spośród nich jest latarnia morska. Umożliwia ona podziwianie tafli morskiej i okolicznych miejscowości. Bardzo ciekawe są przeróżne kamieniczki oraz zagrody rybackie z ubiegłych stuleci. Można również odwiedzić park miniatur latarni, w którym znajdują się makiety latarni działających w Polsce. Podczas zwiedzania są one omawiane przez profesjonalnych przewodników.


Baza miejsc noclegowych zapewniana przez Niechorze


Niechorze to miejscowość położona na obszarze wybrzeża rewalskiego. Każdy miłośnik nadmorskiego odpoczynku może znaleźć tutaj domek letniskowy niechorze.pl idealną dla siebie. Możliwy jest bowiem odpoczynek w hotelach, pensjonatach, domach wczasowych, pokojach, apartamentach, domkach kempingowych, ośrodkach wczasowych oraz domkach letniskowych, czy też na polach namiotowych.

Czy w Niechorzu jest latarnia morska?
Oczywiście. Mieszcząca się tutaj w Niechorzu latarnia, jest udostępniana dla urlopowiczów, którzy mają możliwość wejścia na nią za niewielką opłatą. Z latarni wyłania się wspaniały widok na Bałtyk, wybrzeże oraz na Niechorze i sąsiadujące miasteczka. Jest to atrakcja, jak najbardziej godna polecenia.
Gdzie możemy pysznie zjeść na terenie Niechorza?
Niechorze to ciekawa miejscowość wypoczynkowa, która oferuje bardzo wiele swoim gościom, pod względem wyżywienia. Znajdują się tutaj liczne restauracje, które mają w ofercie wyborne i pożywne dania. Nie brakuje również lokali i miejsc z przekąskami i daniami typu fast-food.
Jak wygląda oferta miejsc noclegowych w Niechorzu?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić niezwykle rozległą bazą miejsc noclegowych. Ludzie zwiedzający tą miejscowość, mogą wybierać spośród wielu hoteli, domów wypoczynkowych, ośrodków campingowych z domkami, domków letniskowych oraz pól namiotowych. Każdy bez kłopotów odnajdzie miejsce dostosowane do własnych potrzeb.
Czy w Niechorzu można wypoczywać pod namiotem?
Tak, na terenie Niechorza można znaleźć pola namiotowe oraz kempingowe. Można tam odpoczywać pod namiotem, w pojazdach typu camper albo domkach wypoczynkowych. Znajdują się one niedaleko morza, latarni oraz pozostałych atrakcji, więc ich położenie jest w pełni korzystne dla gości.
© Minigolf Skarb Pirata
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.